Steve Vai зробив посвяту покійному другові-байкеру

Стів Вай випустить архівний альбом “Vai/Gash”. Вісім пісень було записано у 1991 році разом з другом гітариста вокалістом Джонні «Гешем» Сомбротто. Дружба між музикантами склалася на тлі загального захоплення мотоциклами.

Steve Vai Featured

Ця платівка була складена і записана майже прийомом потоку свідомості в 1991 році протягом, здається, двотижневого періоду, як відповідь на моє бажання мати під рукою музику, яка підходить для прослуховування, коли я катався на мотоциклі Harley-Davidson з моїми друзями. Ці пісні нагадують певний тип рок-музики, який мені подобався, коли я був підлітком у 1970-х, – пояснив Вай.

На перший сингл і пісню альбому «In The Wind» раніше вийшов кліп, в якому можна в тому числі побачити архівні фото Вая і Геша.

Альбом також став і посвятою Джонні Гешу та його любові до мотоциклів. Він захопився мотоциклами ще в юності. 1977-го, коли йому був 21 рік, потрапив у серйозну аварію, отримавши 60% опіку тіла і дивом виживши, але не перестав бути вірним своїй пристрасті. Життя Геша обірвалося 1998-го — передбачувано він знову потрапив в аварію на своєму байку.

Steve Vai6

Послухати альбом можна на Youtube-каналі Стіва.