Вкрадена гітара Steve Vai знайшлася через 36 років

Вкрадена гітара Стіва Вая знайшлася через 36 років!

Незвичайна модель “Swiss cheese” (тобто швейцарський сир, вона і справді вся в дірках) використовувалася в кліпі Девіда Лі Рота “Yankee Rose”. А потім була вкрадена з репетиційної зали у Пасадені 1986 року. Після крадіжки інструмент зник на 36 років, поки минулого року не було виявлено Іваном Гонсалесом Акостою на горищі його бабусі та дідуся в мексиканській Тихуані, під час розбору старих речей, що залишилися від попередніх господарів будинку. Акоста зміг ідентифікувати гітару та розмістив фотографії на форумі фанатів Ibanez під заголовком «Я знайшов втрачену гітару Стіва Вая», попросивши контактні дані артиста. Фотографії врешті-решт побачив співробітник гітариста Майк Меске, і були вжиті заходи щодо повернення гітари Стіву.

Ось його реакція:
«Стан гітари, коли я її побачив, був шокуючим. Начебто її поклали у футляр і не чіпали 36 років. Кольори, як і раніше, яскраві, а гриф у чудовій формі. Дякую, Іване, за ваше добре ставлення і за возз’єднання мене з цією частиною моєї історії»

Нагадаємо, що 27 січня Стів Вай випустить архівний альбом «Vai/Gash», записаний ним у 1991 році разом із нині вже покійним вокалістом Джонні «Гешем» Сомбротто. Дружба між музикантами склалася на тлі загального захоплення мотоциклами та музику на платівці Вай описує як ідеальну для байкерів.

…відповідь на моє бажання мати під рукою музику, яка підходить для прослуховування, коли я катався на мотоциклі Harley-Davidson з моїми друзями. Ці пісні нагадують певний тип рок-музики, який мені подобався, коли я був підлітком у 1970-х.