Steven Tyler згадав, як відмовився від пропозиції замінити Robert Plant у Led Zeppelin

У новому інтерв’ю журналу Classic Rock вокаліст Aerosmith Стівен Тайлер згадав, як Джиммі Пейдж пропонував йому поїхати на гастролі з Led Zeppelin замість Роберта Планта.

Jimmy Page Steven Tyler Robert Plant

Після концерту-возз’єднання «Celebration Day», який відбувся в 2007 році, із сином Джона Бонема Джейсоном за барабанами у Джиммі Пейджа було бажання не обмежитися цією одиничною подією. Але Роберт Плант цей ентузіазм не поділив. Чутки, що Тайлер замінить Роберта Планта, ходили вже тоді. Наразі фронтмен Aerosmith вирішив розставити всі крапки над «i» у цій історії.

Я провів літо 2008-го, репетируючи та джемуя з Джиммі та іншими хлопцями. Це не було прослуховування до складу Led Zeppelin, це було прослуховування для виступів разом із Zeppelin. Ми збиралися зробити кілька стадіонних шоу. А потім, поки я був там, Джіммі заговорив про те, щоб, можливо, записати альбом. Я пішов додому і думав про це кілька днів, а потім повернувся до нього і сказав: «Послухай, Джиммі, ти в культовому гурті, і я теж. Я не можу, чесно кажучи, покинути свою групу і бути у вашій групі». Ми цілий тиждень провели у студії. Вони дозволяли мені співати будь-які пісні, які я хотів – Black Dog, Stairway To Heaven. Але це тривало лише тиждень. І так, Джіммі запропонував мені зробити разом якийсь запис. Але я не хотів потрапити до проекту на кшталт Coverdale/Page. Отже, чи планував я грати в одній групі разом із Джиммі? Ні. Але ця пропозиція була справжньою честю.

Нагадаємо, що у червні та липні Aerosmith були змушені скасувати серію концертів через те, що Стівен потрапив до реабілітаційної клініки. Проте зараз гурт уже готується до виступів у вересні, перший з яких відбудеться вже 4 числа.