Tarja Turunen пояснила, чому у всіх північних країнах дуже важко жити

Тар’я Турунен пояснила, чому у всіх північних країнах дуже важко жити. В інтерв’ю підкасту Drinks With Johnny, який веде басист Avenged Sevenfold Johnny Christ, екс-вокалістка Nightwish говорила про рідну Фінляндію та інші країни Північної Європи.

Якщо серйозно, всі країни Північної Європи є дуже суворими для життя. Клімат вибагливий. Навколишнє середовище – це для нас. Загалом, це надихаюче середовище для музикантів, про яке вони можуть писати пісні, і таке інше, але жити тут дуже важко. А я взагалі така дивна істота — мені дуже потрібне світло. Я почала відчувати важливість світла у моєму житті. Щоб прокинутися вранці, мені потрібні не сонце та тепло, а світло. [Зимою] ж темно як смоль. Ти починаєш день, темно, як ніч. День кінчається, а ти зовсім не бачив світла. Через деякий час це починає позначатися. Зараз, у всіх цих різдвяних турах, з якими я їжджу, я завжди набагато більше втомлююся через брак світла. Серйозно. Мені справді доводиться нагадувати собі, що треба хоча б подихати свіжим повітрям, вийти на вулицю, трохи прогулятися чи пробігтися, якщо погода погодиться.

До речі, зараз Тар’я вже не мешкає у Фінляндії, а переїхала до Іспанії.

Нагадаємо, що у листопаді у вокалістки вийшов альбом Dark Christmas. Відомі різдвяні мелодії, включаючи Last Christmas Wham!, All I Want For Christmas Is You Мерайї Кері та Wonderful Christmastime Пола Маккартні, на ньому переосмислені в готичних аранжуваннях.