“Фінальна” пісня The Beatles вийде 2 листопада

“Фінальна” пісня The Beatles “Now And Then” вийде 2 листопада!

Beatles Now And Then

Now And Then це демо-запис, який Джон Леннон зробив у 1978 році з підписом “Для Пола”. Йоко Оно передала демо Маккартні 1994 року. Її хотіли включити до збірки The Beatles «Anthology», яка вийшла 1995-го, але передумали. Зараз Пол Маккартні та Рінго Старр за допомогою сучасних технологій нарешті змогли доопрацювати пісню, використовуючи зокрема гітарні та вокальні партії Джорджа Харрісона, які той встиг записати незадовго до своєї смерті у 2001 році.

А 1 листопада вийде 12-хвилинний документальний фільм, де буде розказано історію пісні — з ексклюзивними кадрами та коментарями Пола, Рінго, Шона Оно Леннона, Пітера Джексона та архівними коментарями Джорджа Харрісона.

У червні в інтерв’ю британському BBC Radio 4 Пол Маккартні розповів, що доробити Now and Then вони з Рінго змогли за допомогою штучного інтелекту.
У нас був голос Джона та піаніно, і ми змогли розділити їх за допомогою ІІ. Коли ми почали записувати те, що стане останнім записом The Beatles, це було демо, яке зробив Джон, [і] ми змогли взяти голос Джона і відновити його за допомогою цього ІІ. Потім ми можемо змікшувати трек, як це робиться зазвичай. Таким чином це дає вам деяку свободу дій.

Нагадаємо, що 13 жовтня Рінго Старр випустив новий сольний міні-альбом Rewind Forward. Одну з пісень йому написав Пол Маккартні.