Вийшло ювілейне перевидання альбому The Beatles «Let It Be» до 50-річчя платівки

На честь 50-річчя виходу та до прем’єри документального фільму Пітера Джексона The Beatles: Get Back вийшло розширене перевидання альбому гурту Let It Be.

Через півстоліття оригінальний альбом був заново зведений продюсером Джайлзом Мартіном та звукорежисером Семом Океллом у форматі 5.1 Surround DTS та Dolby Atmos.

The Beatles Let It Be 50

У розширене видання включені 27 сесійних записів, що раніше не видавалися, а також стерео-мікс «Get Back» від продюсера Гліна Джонса, зроблений ним у 1969 році і зібраний з 14 треків.

Власники супер делюкс-видання також отримають книгу The Beatles: Get Back, передмову до якої написав сам Пол Маккартні. Разом з нею в пакет “Let It Be Special Edition” входять шість CD-дисків, чотири вінілові платівки та компакт-диск із фотографіями.

Оригінальний фільм Let It Be мені завжди здавався досить сумним, оскільки він стосувався розпаду нашої групи. Але новий фільм показує дух товариства та кохання, які були між нами всіма. Це також показує чудові часи, які ми провели разом і в поєднанні з нещодавно оновленим альбомом Let It Be це потужне нагадування про той час. Ось такими я хочу запам’ятати The Beatles, – процитували слова Маккартні із передмови New Musical Express.

Нагадаємо, що фільм The Beatles: Get Back вийде у форматі шестигодинного міні-серіалу, розділеного на три серії, на платформі Disney+ 24-26 листопада. 13 жовтня вийшов великий чотирихвилинний трейлер картини.