Опубліковано останню невидану пісню The Doors

Опубліковано невидану пісню гурту The Doors під назвою Paris Blues. Трек вважався останнім невиданим студійним записом групи.

Оригінальна плівка із записом Paris Blues була втрачена, а єдина копія, що залишилася у Рея Манзарека, була пошкоджена, коли маленький син клавішника Пабло пограв з магнітофоном, в якому була залишена плівка. Тепер її було врятовано завдяки «творчому редагуванню», як свідчить заява представників групи.

Самі музиканти не могли дійти згоди, коли цей невиданий трек було записано. Чи то під час сесій до альбому «The Soft Parade» 1969-го, чи до «L.A. Woman» 1971-го.

При цьому Рей Манзарек і гітарист Роббі Крігер не сприймали мелодію особливо цікавою. Ось як про неї написав у своїй книзі-автобіографії «Засвітимо цю ніч. Мої спогади» Крігер:
Вона була не дуже гарною для того, щоб увійти в альбом. Єдина копія, що залишилася, була у Рея. Він залишив її у магнітофоні, а Пабло почав грати з кнопками. У кількох місцях запису музика різко обривається, і все, що ви можете чути, це булькаючі звуки, які видає Пабло. Але навіть без зусиль Пабло це не така вже й хороша мелодія. Є причина, через яку вона стала ауттейком, і через яку ми ніколи не надто турбувалися про зникнення майстер-запису. Пабло, мабуть, намагався зробити нам усім ласку.

25 листопада вийде однойменна з піснею збірка. Його видадуть ексклюзивно на вінілі лімітованим тиражем платівок в 10 тисяч копій. Обкладинку для збірки намалював сам Роббі Крігер. Додамо, що на платівку увійдуть ще два записи The Doors, що раніше не видавалися. Кавер на Me and the Devil Blues Роберта Джонсона і I Will Never Be Untrue, яку музиканти спочатку планували включити в альбом Morrison Hotel, але передумали.

Треклист збірки:
Side A
1. “Paris Blues” (previously unreleased)
2. “I Will Never Be Untrue” (previously unreleased)
3. “Me And The Devil Blues” (previously unreleased)
4. “(You Need Meat) Don’t Go No Further”
5. “I’m Your Doctor”
Side B
1. «Jim’s Introduction»
2. “Little Red Rooster” (with Albert King)
3. “Rock Me Baby” (with Albert King)
4. “Who Do You Love?” (with Albert King)