The Doors випустять свою останню невидану пісню на обмеженій партії вінілових платівок

Легендарний серед шанувальників The Doors статус трек Paris Blues, який вважається останнім невиданим студійним записом групи, буде включений до нової, однойменної з треком збірки. Його видадуть ексклюзивно на вінілі лімітованим тиражем платівок 10 тисяч копій. Вийде компіляція 25 листопада.

The Doors Riders

Оригінальна плівка із записом «Paris Blues» була втрачена, а єдина копія, що залишилася у Рея Манзарека, була пошкоджена, коли маленький син клавішника Пабло пограв з магнітофоном, в якому була залишена плівка. Як повідомляє прес-реліз збірки, тепер вона була врятована завдяки «творчому редагуванню».

Самі музиканти немогли дійти згоди, коли цей невиданий трек було записано. Чи то під час сесій до альбому «The Soft Parade» 1969-го, чи до «L.A. Woman» 1971-го.

При цьому Рей Манзарек і гітарист Роббі Крігер не сприймали мелодію особливо цікавою. Ось як про неї написав у своїй книзі-автобіографії «Засвітимо цю ніч. Мої спогади» Крігер:
Вона була не дуже гарною для того, щоб увійти в альбом. Єдина копія, що залишилася, була у Рея. Він залишив її у магнітофоні, а Пабло почав грати з кнопками. У кількох місцях запису музика різко обривається, і все, що ви можете чути, це булькаючі звуки, які видає Пабло. Але навіть без зусиль Пабло це не така вже й хороша мелодія. Є причина, через яку вона стала ауттейком, і через яку ми ніколи не надто турбувалися про зникнення майстер-запису. Пабло, мабуть, намагався зробити нам усім ласку.

Обкладинку для збірки “Paris Blues” намалював сам Роббі Крігер. Додамо, що на платівку увійдуть ще два записи The Doors, що раніше не видавалися. але вже концертні. Кавер на Me and the Devil Blues Роберта Джонсона і I Will Never Be Untrue, яку музиканти спочатку планували включити в альбом Morrison Hotel, але передумали.

the doors paris blues
Треклист сбірки:
Side A
1. “Paris Blues” (previously unreleased)
2. “I Will Never Be Untrue” (previously unreleased)
3. “Me And The Devil Blues” (previously unreleased)
4. “(You Need Meat) Don’t Go No Further”
5. “I’m Your Doctor”
Side B
1. «Jim’s Introduction»
2. “Little Red Rooster” (with Albert King)
3. “Rock Me Baby” (with Albert King)
4. “Who Do You Love?” (with Albert King)