Гурт Blur знову оголосив про розпад

Группа Blur вкотре оголосила про розпад. Ну чи відході в безстрокову творчу відпустку. Про це розповів фронтмен колективу Деймон Албарн.

Настав час закруглюватися з цією кампанією. Для мене це вже перебір. Це було правильне рішення та величезна честь знову зіграти ці пісні, провести час із цими хлопцями, записати альбом та бла-бла-бла. Я не кажу, що більше такого не станеться, це був чудовий успіх, але я не зациклююсь на минулому.

У 2023 році легенди брит-попа возз’єдналися та випустили перший за вісім років альбом The Ballad Of Darren, а також відкатали тур із виступами на найбільших фестивалях. Останній концерт відбувся 27 листопада у Буенос-Айресі на фестивалі Primavera Sound.

Албарн поділився своїми творчими планами. Серед них робота над новим альбомом Gorillaz в Індії та постановка опери, сценічна прем’єра якої очікується у Парижі наступного року.

Нагадаємо, що у віртуального гурту Gorillaz музичним мозком, яким є Албарн, останній альбом теж вийшов у 2023 році. Представлена в лютому платівка Cracker Island була одним з гучних релізів початку року.

В інших учасників Blur рік теж пройшов насичено. Гітарист Грем Коксон встиг випустити дебютний альбом у складі дуету The Waeve зі співачкою Роуз Елінор Дугалл, а у барабанщика Дейва Раунтрі у січні вийшов дебютний сольний альбом Radio Songs.