Фільм-байопік Kiss вийде на Netflix у 2024 році

Фільм-байопік Kiss вийде на Netflix у 2024 році. Цю інформацію підтвердив менеджер гурту Док Макгі.

Це біографічний фільм про перші чотири роки KISS. Ми тільки починаємо роботу зараз. Ми продали проект, угоду вже вчинено, у нас є режисер. Процес запущено, і прем’єра буде 2024-го.

Вперше інформація про проект з’явилася у 2021 році. Фільм, як і раніше, носить попередню назву «Shout It Out Loud» за однією з пісень гурту. Режисером є норвежець Хоакім Роннінг. Він відомий за фільмом «Кон-Тікі» про мандрівника Тура Хейєрдала, а також поставив п’яту частину «Піратів Карибського моря» та другу частину «Малефісенти» для студії «Дісней». Сценарій написав Оле Сандерс.

У 2021 році Макгі так розповідав про проект:
Я думаю, що це дуже цікавий погляд на формування Kiss, на те, як це сталося, на обставини громадського тиску, в яких усі перебували в 60-х і 70-х, що висунуло щось на зразок Kiss на передній план, що це справді могло статися. Так що це дуже цікаво, і я думаю, що це добрий сценарій.

Про те, чи вже пройшов кастинг на ролі у фільмі і хто гратиме музикантів у ньому, поки не повідомляється.

Нагадаємо, кілька тижнів тому Kiss анонсували дати своїх останніх концертів в історії. Вони відбудуться 1 і 2 грудня на знаменитій арені «Медісон-сквер-гарден» у Нью-Йорку. Потім Пол Стенлі та Джин Сіммонс хочуть припинити гастрольну діяльність. При цьому раніше Джин Сіммонс заявляв, що це не обов’язково стане кінцем історії гурту, і Kiss продовжать жити іншими способами.