Red Hot Chili Peppers зненавиділи свого барабанщика на першому прослуховуванні

Chad Smith вже багато років є невід’ємною частиною образу та звучання «Перців». Неможливо уявити на його місці будь-кого ще. Але насправді Чад прийшов у групу лише 1988 року, через шість років після її заснування. І ця епоха була для неї непростим часом. Влітку не стало гітариста RHCP ХІллела Словака, слідом за цим склад покинув барабанщик Джек Айронс. Але якщо гітарну позицію вдалося швидко закрити вундеркіндом Джоном Фрушанте, пошуки нового ударника затяглися на довгі місяці.

Тодішній продюсер гурту Майкл Бейнхорн розповів про це в недавньому інтерв’ю:

«Тоді я подумав: Ну, це ж Chili Peppers. Жодних проблем з тим, щоб знайти нового барабанщика у нас не буде. Але я ніколи в житті не бачив похмурішого натовпу драмерів під одним дахом, ніж на тому прослуховуванні. Останнім із них був Сміт. Він увійшов із таким хазяйським виглядом… І ми всі його відразу зненавиділи. Просто дивилися на нього і казали – «Ось гребаний придурок». Він ще й виглядав як металіст – з банданою на голові і таке інше. Це було так неправильно… Я хотів, щоб цей хлопець якнайшвидше пішов. Як тебе, кажеш, звуть? Чад? Супер. Стукай по своїх барабанах і провалюй!

Але все змінилося, як тільки Сміт сів за настанову. З першої ж пісні всі оточуючі перейнялися його майстерністю. За словами Бейнхорна, він відчував таке почуття лише кілька разів у житті. Немов у кімнаті відкрився якийсь енергетичний портал чи хтось промовив чарівне заклинання. Все просто стало на свої місця. Продюсер каже, що і Ентоні Кідіс, і Флі та Джон Фрушанте тоді визнали, що перед ним був не просто найкращий барабанщик на прослуховуванні. Але й найкращий барабанщик, з якими вони колись грали. Так Сміт і заслужив своє місце у складі Red Hot Chili Peppers, яке він не залишає і досі.