The Rolling Stones анонсували новий альбом

The Rolling Stones розпочали офіційну промокампанію свого нового, першого з 2005 року альбому з новими піснями. І зробили це через оголошення у районній лондонській газеті Hackney Gazette. Це нібито реклама компанії з ремонту скла Hackney Diamonds. Над назвою фірми в оголошенні можна побачити зменшений логотип «роллінгів» — губи з висунутою мовою. Також у тексті оголошення використані посилання на кілька хітів групи – «Satisfaction», «Gimme Shelter» та «Shattered». А датою створення компанії, зазначеної в рекламі, є 1962 рік – рік заснування самих The Rolling Stones. Також шрифт, використаний для назви вигаданої фірми Hackney Diamonds, ідентичний шрифту, який «ролінги» використовували на обкладинці свого альбому 1978 «Some Girls».

Наша доброзичлива команда обіцяє вам Satisfaction [задоволення]. Ми полагодимо ваші «Shattered» [розбиті] вікна, якщо ви скажете «Gimme Shelter» [дай мені укриття].

Якщо зателефонувати за номером, зазначеним у оголошенні, то автовідповідач повідомить дату відкриття (у вересні) та адресу офісу (на Мейр-стріт), а також продиктує посилання на сайт. Не факт, що у вересні на нас чекає вихід уже цілої платівки, як припускає зараз більшість ЗМІ. Можливо, мова поки лише про перший сингл.

На початку року повідомлялося, що у записі нової платівки The Rolling Stones взяв участь Пол Маккартні. А продюсером (або одним із продюсерів) альбому з великою ймовірністю став 32-річний Ендрю Вотт, який останні кілька років зробив собі ім’я на співпраці з легендами року. Він працював над двома останніми альбомами Оззі Осборна, торішнім сольним диском вокаліста Pearl Jam Едді Веддера і новим альбомом Іггі Попа, який вийшов на початку 2023-го. Наступна платівка стане першою для The Rolling Stones після смерті барабанщика Чарлі Уоттса.