The Rolling Stones випустили кліп Mess It Up

The Rolling Stones випустили кліп на пісню Mess It Up з нового альбому Hackney Diamonds. У головній ролі голлівудський актор Ніколас Холт («Божевільний Макс: Дорога люті», «Фаворитка», серія фільмів «Люди Ікс»). За сюжетом Холт свариться зі своєю коханою і йде з дому, насолоджуючись набутою холостяцькою свободою. Але гуляння молодої людини затягується і набуває сюрреалістичних масштабів.

Mess It Up одна з двох пісень з альбому, яку встигли записати до смерті барабанщика Чарлі Воттса. Студійні сесії відбулися у 2019 році. Друга пісня – Live by the Sword.

В інтерв’ю Кіт Річардс розповідав.
Ми залишили партії Чарлі такими, якими вони є, а вокал і все інше переробили з [продюсером] Енді Уоттом. Як тільки ви почуєте цей дрібний барабан, ви зрозумієте, що це він. Чарлі вмів свінгувати, справлявся з цим краще, ніж більшість звичайних рок-барабанщиків. Чарлі завжди додавав джазовий відтінок у все, що він грав, тому в музиці Stones завжди було якесь дещо інше відчуття.

Додамо, що The Rolling Stones випустили доповнення до альбому Hackney Diamondsзапис концерту-презентації альбому, що відбувся у невеликому нью-йорському клубі Racket.

Hackney Diamonds став першою за 18 років платівкою гурту з новим, оригінальним матеріалом. Попередній диск Blue & Lonesome, що вийшов у 2016 році, складався з блюзових каверів.