Прем’єра фільму The Stones And Brian Jones відбудеться в листопаді

Прем’єра документального фільму про Браяна Джонса The Stones and Brian Jones відбудеться в листопаді.

Завдяки відвертим інтерв’ю учасників The Rolling Stones і архівним матеріалам, що вперше публікуються, автори фільму досліджують творчий музичний геній Джонса, ключ до успіху гурту, і розкривають, як засновник того, що стало найбільшим рок-н-рольним гуртом світу, залишився в тіні історії. свідчить синопсис фільму.

Режисер Нік Брумфілд раніше зняв документальні фільми «Курт і Кортні: Кінець «Нірвани» про стосунки Курта Кобейна та Кортні Лав, «Уітні: Можу я бути собою?» про Вітні Х’юстон і «Маріанна і Леонард: Слова кохання» про Леонарда Коена та його музу Маріану Ілен. Він коментує:

Rolling Stones дуже вплинули на моє становлення. Браян і Мік були героями дня, їх бунт та порушення правил стали для нас великим натхненням. Створення цього фільму дало мені можливість поглянути на той формуючий час дорослішання до шоку, викликаного смертю Браяна в 1969 році, найпохмурішого моменту в історії Stones, коли все змінилося.

В обмежений світовий кінопрокат фільм The Stones and Brian Jones вийде 7 листопада, а вже 17 числа відбудеться інтернет-реліз фільму.

Нагадаємо, що 20 жовтня виходить перший за 18 років альбом The Rolling Stones із новим матеріалом Hackney Diamonds.