Till Lindemann презентував дебютний сольний альбом Zunge

Вокаліст Rammstein Тілль Ліндеман презентував дебютний сольний альбом Zunge. У платівку увійшло 11 пісень, п’ять з яких вже були представлені як сингли.

Після того, як Петер Тегтгрен у 2020 році залишив групу Lindemann, вокаліст Rammstein почав розвивати сольний проект – вже під своїм повним ім’ям Till Lindemann.

Till Lndemann Zunge

Інтерес до платівки був підігрітий провокаційними кліпами на сингли Zunge, Nass/Schweiss/Lecker і Sport Frei.

Перші два відео знімалися ще 2021 року за участю російських знімальних команд. Зйомки «Zunge» пройшли у Великому Московському державному цирку під керівництвом режисера Анни Цуканової-Котт та із зіркою російського кіно Аглаєю Тарасовою як партнерка Тілля у кадрі. А 19-хвилинний кліп на одразу три пісні «Nass/Schweiss/Lecker» зрежисований Сергієм Греєм. Раніше він працював із фронтменом Rammstein над кліпом на трек “Ich Hasse Kinder”.

Нагадаємо, що перед анонсом альбому вокаліст Rammstein виплутався із сексуального скандалу. Прокуратура Берліна закрила розслідування у кримінальній справі щодо нього. Музиканта звинувачували у численних випадках домагань та сексуалізованого ставлення щодо шанувальниць. Жодних об’єктивних доказів його провини не було виявлено.

Платівку Zunge від Till Lindemann вже можна послухати в нашому телеграмі або в ефірі онлайн радіо Rock FM.