Till Lindemann звинуватили у спробі накачати наркотиками шанувальницю

Тілля Ліндеманна запідозрили у спробі накачати наркотиками шанувальницю і змусити її до сексу. Одна з відвідувачок концерту Rammstein у Вільнюсі 22 травня на ім’я Шелбі Лінн опублікувала серію повідомлень у Twitter, в яких розповіла історію про зустріч із вокалістом. За її словами, коли вона чекала на виступ, посівши місце в перших рядах перед сценою, до неї підійшов Джо Летц, який відомий, як барабанщик сольного складу Тілля Ліндеманна та сайд-проекту гітариста Rammstein Ріхарда Круспе Emigrate. Він запропонував їй приєднатися до попередньої концертної вечірки, де будуть самі учасники Rammstein.

Till Lindemann Was Accused Of Trying To Drug A Fan

Після цього Лін проводили до кімнати в підтрибунних приміщеннях стадіону, де відбувався виступ. Там уже були інші дівчата. До них зайшов Ліндеман і запропонував усім алкоголь. Шанувальникка зазначила, що через випите їй стало погано, і вона практично не пам’ятає концерту. Потім, як стверджує дівчина, в антракті концерту її знову покликали до тієї ж кімнати, де Ліндеманн запропонував їй зайнятися сексом. Але отримавши відмову, сердито відповів і вийшов із кімнати. Лінн стверджує, що протягом вечора вона мала провали в пам’яті. А повернувшись до готелю, вона виявила синці на тілі. Як і коли вона їх одержала, вона не може згадати. Лінн опублікувала знімки цих забитих місць. Протягом наступної доби її рвало і каламутило, вона зазнавала галюцинації. Коли дівчині стало краще, вона придбала тест на наркотики, але він показав негативний результат. Уточнень та конкретних звинувачень у бік Ліндеманна дівчина не висунула. Але вона припускає, що після відмови Ліндеманну пізніше ввечері могла бути зґвалтована Джо Летцем.

Rammstein відкинули звинувачення, опублікувавши звернення від імені групи:
Що стосується циркулюючих в Інтернеті тверджень про Вільнюс, ми виключаємо можливість того, що те, що затверджується, мало місце з учасниками групи та її оточення. Нам не відомо про будь-які офіційні розслідування з цього приводу.