U2 анонсували альбом Songs Of Surrender

Гурт U2 анонсував альбом Songs Of Surrender. Але новою платівкою реліз назвати не можна — до нього увійдуть 40 головних пісень, які охоплюють всю кар’єру гурту та переосмислені у новому звучанні.

Ірландський колектив поділився трейлером альбому, саундтреком якого став уривок пісні «Beautiful Day» у новому звучанні.

У розсилці електронною поштою своїм шанувальникам гітарист Едж відправив великий лист, у якому детальніше розповів про концепцію альбому. Він підкреслив, що багато відомих пісень групи записані, коли U2 були купкою молодих людей. І за минулі роки їхнє значення змінилося для музикантів.

Сенс цих пісень все ще у нас. Але як знайти новий зв’язок із цією сутністю, коли ми просунулися так далеко і так сильно виросли? Як тільки ми відкинули благоговіння перед оригінальними версіями, кожна з пісень почала відкриватися новому справжньому голосу теперішнього часу, голосу людей, якими ми зараз, і особливо Боно, як співаку, яким він став. Сподіваюся, вам сподобається наш новий напрямок.

Треклист альбому поки не оприлюднений, але з великою ймовірністю він співпадатиме з вибіркою пісень, які склали книгу-автобіографію Боно “Surrender: 40 Songs, One Story”, що вийшла минулого року. У ній музикант розповів історію свого життя, пов’язавши її з історією створення 40 пісень U2.

Раніше Боно говорив, що U2 майже завершили роботу над альбомом із новим матеріалом «Songs Of Ascent», який анонсували ще в 2009 році. Він стане завершенням трилогії, започаткованої платівками «Songs of Innocence» та «Songs of Experience», що вийшли у 2014 та 2017 роках відповідно. І здивував шанувальників заявою, що у планах у групи до виходу «Songs Of Ascent» запис та випуск більш прямолінійної, фатальної платівки на кшталт AC/DC.