Uriah Heep анонсували 25 альбом Chaos & Colour

Легендарний британський гурт Uriah Heep анонсував черговий альбом. Платівка під назвою «Chaos & Colour» вийде 27 січня наступного року і стане 25-ю в дискографії, що веде безперервну історію вже понад півстоліття колективу.

Uriah Heep

На перший сингл з альбому Save Me Tonight група випустила анімаційний кліп, сюжет якого відсилає до досвіду, який весь світ пережив під час пандемії коронавірусу.

Назва альбому відображає те, як ми пережили той час хаосу, коли нам доводилося жити в ізоляції, тури скасовувалися, бізнеси закривалися, і багато іншого хаосу було викинуто у світ. Наскільки я міг бачити, єдиною можливістю додати яскравих барв у життя в такій ситуації була музика. Це допомогло стількам людям пережити ці важкі роки, використовуючи ту силу і міць, якими володіє музика, щоб зробити погані часи не такими вже й поганими, — пояснив гітарист Мік Бокс, єдиний учасник оригінального складу, що залишився в групі і сьогодні фактичний лідер гурту.

Загалом на платівку увійде 11 нових пісень.

Нинішній склад Uriah Heep незмінний з 2013 року, коли до групи прийшов басист Дейв Рімер. Вокалістами у групі з 1986 року до цього дня є Берні Шоу та Філ Ланзон. Попередній диск колективу “Living The Dream” вийшов у 2018 році.

uriah heep chaos

Трекліст анонсованого альбому:
01. Save Me Tonight
02. Silver Sunlight
03. Hail The Sunrise
04. Age Of Changes*
05. Hurricane
06. One Nation, One Sun
07. Golden Light
08. You’ll Never Be Alone
09. Fly Like An Eagle
10. Freedom To Be Free
11. Closer To Your Dreams