Чому перестали спілкуватися Гізер Батлер та Оззі Осборн?

Оззі Осборн та Гізер Батлер більше не спілкуються. Чому це сталося, Батлер розповів в інтерв’ю виданню Ultimate Classic Rock, присвяченому виходу його книги-автобіографії Into the Void: From Birth to Black Sabbath.

Ozzy Geezer

В епілозі книги басист Black Sabbath зізнався, що вони з Оззі більше не підтримують зв’язок. При цьому справа не в сварці між самими музикантами, а в конфлікті їхніх менеджерів з одним важливим нюансом. Справами Гізера управляє його дружина Глорія. Хто є менеджером Оззі, також усім добре відомо.

У нас із Оззі все гаразд, просто у нас обох менеджери – наші дружини. У Оззі велике серце, і він завжди був поряд зі мною у важкі часи.

З Біллом Уорд Гізер теж фактично не підтримує зв’язок. Тут причина вже більш звичайна. Барабанщик ігнорує сучасні методи комунікації.

Я все ще люблю Білла, але його нема в Інтернеті. Якщо ви хочете поговорити з Біллом, ви повинні надіслати електронного листа його дружині, і вона повинна сказати йому. Це справді якось ніяково.

З Тоні Айоммі ж спілкування у Батлера, як і раніше, тепле.

Він завжди був поряд зі мною. Ти знаєш, він добрий друг. Ми, буває, ображаємось один на одного до смерті. Насправді, це схоже на шлюб. У вас бувають жахливі чвари, ви сваритеся і повертаєтеся до початкової точки. Але він завжди поряд. Він поговорить із тобою, він така людина. Я сподіваюся, що після виходу цієї книжки це не зміниться.

При цьому музикант упевнений, що глибокий братський зв’язок, який склався між учасниками Black Sabbath свого часу, все одно ніщо не зможе зруйнувати.

Можливо, ми не такі близькі, як були, але ми завжди будемо братами. Як може бути інакше з огляду на все, через що ми пройшли разом?