Within Temptation зняли кліп у Києві

Ікони голландського симфо-металу Within Temptation оголосили, що вони знімали кліп на майбутній новий сингл A Fool’s Parade у Києві, столиці України. Трек, абсолютно нова пісня, яка буде випущена напередодні майбутнього європейського туру гурту, є продовженням минулорічного альбому Bleed Out і розглядає поточний конфлікт в Україні після вторгнення росії в країну в 2022 році.

Згідно з публікацією, опублікованою на офіційних каналах Within Temptaton у соціальних мережах, зйомки відео завершилися сьогодні (18 березня).

Ми щойно закінчили запис нашого музичного відео на A Fool’s Parade в Україні! Надзвичайно вдячні за цей досвід і теплий прийом усім людям, які брали в цьому участь. Ви всі дивовижні і дуже надихаєте нас. Ця поїздка – це досвід, який ми ніколи не забудемо. Дякуємо, будьте сильними, і до нових зустрічей!” – пише Within Temptation.

/// We’ve just finished recording our music video for ‘A Fool’s Parade’ in Ukraine! We are extremely grateful for this experience, the warm welcome and all the people who’ve played a part in this. You are all amazing and of great inspiration to us.

This trip is an experience that we will never forget. Thank you, stay strong and see you again soon ❤️ ///

Within Temptation in Kiyv

«Парад дурнів» був написаний і записаний у співпраці з українським продюсером Алексом Ярмаком, а відео до синглу зняв відомий український відеорежисер Інді Хейт.

«Пісня є потужним вираженням прагнення Within Temptation продовжувати проливати світло на триваючу екзистенціальну боротьбу, з якою Україна стикається проти жорстокого вторгнення росії», — йдеться в прес-релізі, що супроводжує новину про зйомку відео. «Завдяки участі в таких ініціативах, як фундація Ukraine Aid OPS, Within Temptation прагне продовжувати привертати увагу до вкрай необхідної підтримки Європи для оборони України».

Минулого року фронтвумен Within Temptation Шерон Ден Адель обговорювала, яку додаткову увагу було приділено політичному контенту Bleed Out після його випуску. «Ми привернули багато уваги ЗМІ, що було дивно», — сказала вона. «Багато новинних каналів говорять про альбом через його політичний зміст. Раніше було багато гуртів, як-от U2 і Боб Ділан, які займалися політикою, але, очевидно, це вже не те, що стосується політики. Для нас це зовсім не про політику, а більше про роздуми про те, у якому світі ми хочемо жити, і про те, як це зробити. Багато людей думають: «Ну, мене це не стосується», але зрештою все вплине на нас. Нам потрібно спілкуватися один з одним.