Світові рок-зірки випустили благодійний сингл Going Home

15 березня, відбулася прем’єра пісні Going Home, яку записали зірки світового року. Це кавер-версія композиції Mark Knopfler, яка була написана у 1983 році і стала саундтреком до фільму «Місцевий герой».

Благодійний трек був записаний у студії British Grove Studios, його тривалість складає майже 10 хвилин. У записі інструментального синглу брали участь 67 рокерів, серед яких такі легендарні музиканти, як Brian May, Mark Knopfler, Sting (бас), Ringo Starr (ударні), Roger Daltrey (губна гармошка), Ronnie Wood, David Gilmour, Eric Clapton, Tony Iommi , Sheryl Crow, Nile Rodgers, Slash та багато інших. На жаль, музикант Джефф Бек помер незадовго до випуску синглу, але записи його партії все ж таки були включені у фінальну версію.

Всі доходи від продажу синглу будуть направлені в два фонди боротьби з онкологією (Teenage Cancer Trust та Teen Cancer America). Наприкінці березня відбудуться щорічні благодійні концерти на підтримку Teenage Cancer Trust, на яких виступатимуть Роберт Плант, Ноель Галлахер, Роджер Долтрі та інші.