Ми з радістю приймаємо на розгляд і прослуховування пісні від українських та європейських авторів і виконавців.

Є платна та безоплатна форма розміщення треків в ротацію на Rock FM Україна / Yes FM Україна.

Безоплатна ротація.
Будь ласка, зверніть увагу на кілька нескладних вимог:
   1. Надсилайте пісні тільки особистого виконання або у виконанні гурту, який ви представляєте.
   2. В темі листа обов’язково вказуйте назву гурту або ім’я виконавця (наприклад, “Пісні гурту ХХХХХХ”).
   3. У тексті листа обов’язково вказуйте назву гурту або ім’я виконавця, назви пісень, контактну інформацію (телефон, адреса електронної пошти).
   4. Музичні твори повинні бути в форматі mp3 з бітрейтом не нижче 128 (якість, достатня для прослуховування) та назвою в форматі “ВИКОНАВЕЦЬ – НАЗВА ПІСНІ.mp3”, мовою оригіналу, не транслітеруючи в латиницю і не перекладаючи українські чи російські назви англійською мовою. Архівувати файли не потрібно.
   5. Надсилайте 1-3 пісні, розмір листа до 20 МБ, на адресу info@classicrock.com.ua.

Платна ротація (трек обов’язково* потрапляє в ефір).
1. Оберіть кількість ротацій треку
– 10 ротацій – 300 ₴ (стандартна ротація)
– 30 ротацій – 1 000 ₴ (+ 50% ротацій у prime-time)
– 100 ротацій – 2 000 ₴ (+ розміщення на сайті www.classicrock.com.ua)
2. Підтримайте нас, зробивши донат на карту МоноБанку 4441 1111 3337 5307. У коментарі напишіть ім’я виконавця та назву треку на електронну пошту info@classicrock.com.ua. У листі обов’язково вкажіть ім’я виконавця, назву треку, кількість ротацій та суму зробленого донату. Чекайте на нашу відповідь, де ми обов’язково зазначимо графік ротації Вашого треку.

На жаль, **відповісти усім немає можливості, тому ми зв’язуємося тільки з тими виконавцями, пісні яких потрапляють в ефір Rock FM Україна / Yes FM Україна. Якщо ваша пісня пройшла відбір – ми зв’яжемося для отримання додаткової інформації про неї, а також для отримання більш якісної версії файлу, що підходить для радіоефіру.

*Увага! До ротації не приймаються треки (пісні), що не відповідають музичному стилю радіостанції!
Приймаються треки у стилях: Pop, Dance, House, R&B, Hip hop, Alternative, Lite Rock, Classic Rock, Rock, Hard Rock, Metal.
НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО РОТАЦІЇ треки з ненормативною (нецензурною), непристойною лексикою, закликами до будь-яких дій, що заборонені чинним законодавством України, або своїм текстом загрожують дестабілізацією мирного побуту у суспільстві, чи суперечать суверенітету та територіальній цілісності України.

**Адміністрація проєкту має право за власною ініціативою і в односторонньому порядку обирати канал для ротації надісланого треку, або відмовити в ротації будь-якого треку без пояснення причин.

Сьогодні, як ніколи, ми потребуємо Вашої підтримки.
​Підтримайте нас, адже рок музика має грати. Без неї – ніяк.

Патріотичний настрій у період війни та віра у нашу перемогу — це теж зброя і важлива частина фронту у боротьбі з ворогом.
Команда сайту classicrock.com.ua та онлайн радіо Rock FM Україна від самого початку військових дій працює у режимі нон-стоп, щоб наша аудиторія отримувала непереможний моральний настрій, щоб наблизити перемогу України.

Ми звертаємось до наших читачів та слухачів з проханням підтримати нас у цей важкий для всіх час добровільним внеском на картку МоноБанку 4441 1111 3337 5307.

Разом до перемоги!
Все буде Україна!