Чому Брайан Джонсон завжди ходить у кепці?

Уявити Brian Johnson без кепки на концертах AC/DC майже так само складно, як і Angus Young без шкільної форми. Хоча бували й винятки.

Brian Johnson 1

В інтерв’ю для радіостанції Planet Rock у рамках промо нового альбому АС/DC Power Up вокаліст австралійських легенд розповів про те, як з’явився цей предмет його образу. А це сталося ще до того, як Джонсона запросили в 1980 році до AC/DC, за його участі в британській групі Geordie.

Я ніколи не забуду цей момент. Ми грали в клубах на північному сході Англії, були в ударі, показували справжній рок-н-рол. І я завжди був буквально змоклим від поту, бо в жодному з них не був кондиціонер. Особливо взимку клуб забитий битком, обігрів на повну, бо на вулиці холод. Я весь мокрий, піт заливає та обпалює очі.

Під час одного з таких концертів Брайан прийшов підтримати його брат Моріс. Він щойно придбав нову спортивну машину. І щоб максимально козирнути своїм придбанням, попрацював і над своїм зовнішнім іміджем, прикупивши для цього стильну кепку.

Ми відіграли половину концерту. У перерві я сидів і випивав із ним пиво. І він мені: «Чувак, твої очі, жах, які червоні!» Я: “У курсі, це все піт”. І тут він запропонував мені надіти для виходу на сцену його кепку. Ну гаразд, я погодився. Тим більше, що на півночі Англії всі носили кепки. Така мода після війни. Свого роду місцевий відомий стиль. Я відіграв залишок виступу в цьому кашкеті, і це було чудово! Спробував повернути братові кепку. А він: «Залиш собі. Після того, як вона провела таке жарке шоу на твоїй маківці, я вже не ризикну її вдягнути».

Brian Johnson

Що найпримітніше, кепка відразу стала одним з головних помічників у зростанні популярності Geordie і, ймовірно, зіграла свою роль і в тому, що Джонсона помітили і запросили в результаті в AC/DC:
А потім люди одразу почали запам’ятовувати. «О, Geordie! Там ще вокаліст у кепці! Так-так, він самий!» І ми відразу почали отримувати визнання завдяки цьому. Концерти пішли за концертами. «Слухай, хочемо цей гурт! Як їх там? Ну ти знаєш, з цим у кашкеті на вокалі. Точно-точно, Geordie! І так цей образ прижився. Тепер він є частиною мене.

Втім, Джонсон не став крутитися і зізнався, що поза публічними появами з AC/DC цілком обходиться і без головного убору.