28 квітня

У цей день у 1987 році виходить альбом гурту Slade під назвою You Boyz Make Big Noize, що можна перекласти, як «Ну що, хлопці, пошумимо наостанок». Альбом і справді став останнім для цієї команди, найбільшої з усіх галасливих та веселих рок-груп світу.
На цю платівку покладалися великі надії – Slade давно не гастролювали і альбом мав повернути популярність гурту. Для досягнення цієї мети як продюсер був залучений знаменитий Рой Томас Бейкер. Але його перфекціоністські методи ніяк не влаштовували Слейдов – три дні йшло на запис партії барабанів для одного треку. В результаті остаточний продюсинг зробив басист гурту Slade Джим Лі.

Цього дня в 1973 році гурт The Faces досягає першого місця в британському хіт-параді з альбомом, для якого не знайшлося кращої назви, ніж ‘Ooh La La‘. Можливо, воно певною мірою виражало ставлення учасників групи до ситуації, що склалася на той час у колективі. А у всьому виною тому була зарозуміла поведінка вокаліста The Faces Рода Стюарта. Не залишаючи рідного колективу, він, проте, вважав за краще віддавати своїм сольним альбомам пріоритет перед роботою в групі. Внаслідок чого решті музикантів доводилося самим доробляти те, що Стюарт не доробив. І якби не продюсер Глін Джонс, який уже мав справу з групами, що перебувають у періоді напіврозпаду (йому довелося мирити Бітлов під час сесії ‘Get Back’), ще невідомо вийшов би Faces взагалі альбом ‘Ooh La La’.

Цього дня 1980 року виходить черговий альбом Alice Cooper, який називався Flush The Fashion. Це був своєрідний відрив Еліса від своїх похмурих філософських роздумів про пошкодження людської природи, які він висловив у попередньому альбомі From The Inside. Еліс вирішив подуріти і записати по-панківськи хуліганський альбом, в якому не було ні чіткої стилістики, ні особливо глибоких думок. Треба сказати, що до створення альбому Еліс знову зірвався після лікування в клініці і підпав під вплив «зеленого змія». Це був перший з тетралогії «запойних» альбомів, які вважаються найслабшими в його дискографії. Але це не відноситься до альбому Flush The Fashion.